Auction ended

Lot number 3597 - Auction 137
HEILIGER FRANZISKUS

180,00 EUR

HEILIGER FRANZISKUS

20. Jh.

Sandstein. H. 32, B. 10, T. 8 cm, Gew. ca. 2 kg. Part. best..
Lot number 3597
Estimate price from 180